ביטוח דירה

ביטוח דירה נועד על מנת להגן על הנכס שלכם מפני אירועים כגוון רעידת אדמה ,נזקי טבע, אש, גניבה ושוד, פריצה , התפוצצות וכד' ביטוח הדירה מתחלק ל-2 פוליסות עיקריות: פוליסת מבנה אשר מבטחת את המבנה ואת צמודי המבנה , פוליסת תכולה אשר מבטחת את תכולת הנכס (רהיטים, מכשירי חשמל, תכשיטים וכד').

 

בין האותיות:

  • פוליסת דירה היא פוליסה אחידה וכוללת תנאי מינימום אשר יהיו זהים בכלל חברות הביטוח, אך לצד אלו ישנם מגוון הרחבות בהם לכל חברת ביטוח קיים יתרון יחסי.

 

  • פוליסת מבנה תבטח את המבנה שלכם ואת צמודיו (מזגנים, ארונות קיר, ארונות מטבח וכד') מפני כל נזק ביטוחי כמו שריפה, התלקחות, הרס בזדון, סערה וכיוצ"ב. ניתן לרכוש לפרק המבנה מגוון הרחבות אשר יעמדו לשירותכם במקרי ביטוח כמו הרחבה לנזקי מים.

 

  • פוליסת תכולה תבטח את התכולה שלכם מפני כל נזק ביטוחי כמו גניבה, שריפה, נזק כתוצאה מהצפה וכיוצ"ב ניתן לרכוש בפרק זה מגוון של הרחבות כמו לדוגמא הרחבה לגניבה של תכשיטים ושעוני יד בכל זמן נתון, הרחבת צד ג' כגד פגיעה לבעלי חיים, קורקינט ממונע אופניים וכד'.

 

  • ניתן לרכוש את 2 הפוליסות יחד או רק אחת מהן.

 

  • פוליסת הדירה הסטנדרטית לא כוללת כיסוי ערך קרקע ומבטחת את ערך הכינון של הנכס בלבד, כלומר את עלויות הבניה בלבד. ניתן לרכוש הרחבה לכיסוי ערך קרקע בפוליסה כך שחלילה במקרה של קטסטרופה ישולם גם ערך הקרקע לצורך חזרה למצב קיים.

 

  • ביטוח התכולה מכיל כיסוי צד ג'.

 

הטיפים של מומחי למדא

  • במקרה בו אתם שוכרים דירה, וודאו כי הדירה מבוטחת בביטוח מבנה וצד ג', ושאין דרישה בחוזה מהמשכיר לבצע ביטוח דירה. במקרים רבים נתבעו שוכרי הדירה על ידי צד ג' או על ידי המשכיר בזמן שלא ביצעו את ביטוח הדירה כתוצאה מחוסר הבנה ותקשורת מול משכיר הדירה. ישנם פוליסות אשר מותאמות באופן אישי לשוכרי דירה.

 

  • בפרק נזקי מים רכשו כיסוי שרברב פרטי, האמנם הכיסוי יעלה קצת יותר אך חלילה במקרה ביטוח יאפשר לכם להזמין שרברב לפי רצונכם האישי ולא שרברב אשר עובד בחברת שירותים. הדבר לרוב מונע עוגמת נפש בכל הקשור לטיפול בנזקי מים.

 

  • טרם הצטרפות לתוכנית ביטוח וודאו שאתם עומדים בדרישותיו של המבטח, שכן למבטחים רבם ישנם דרישות סף כמו כספת, מטפים, אזעקה , מצלמות וכד'. אי הימצאות של אמצעי המיגון בדירה שלכם יכולה לגרום להפסקת הפוליסה.

 

היה ואתם מתגוררים בבניין משותף רכשו הרחבת בית משותף, ההרחבה תגן עליכם במקרה אירוע ביטוח בשטחים המשותפים שכן אתם כדיירי הבניין המשותף חשופים לתביעות במקרה שאירע אירוע ביטוחי בשטחים המשותפים. בנוסף להרחבה זאת רכשו כיסוי ערך קרקע אשר יסייע לכם חלילה ואחד הדיירים בבניין לא ביטח את השטחים המשותפים.

רוצים לדעת יותר?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

גלילה למעלה
דילוג לתוכן