שירותים

מחלקה משפטית

כל שנה אנחנו משלמים את הפרמיה לחברת הביטוח בתקווה שכאשר אנו נצטרך את הביטוח חברת הביטוח תהיה שם בשבילנו. שם עשויה להתחיל הבעיה. חברת הביטוח והמבוטח עומדים משני צדי המתרס כאשר לכל אחד מן הצדדים אינטרסים מנוגדים.

ללמדא מחלקה משפטית ייחודית המתמחה בניהול תביעות ביטוח. אנחנו מעניקים ליווי משפטי איכותי בניהול התביעה מול חברת הביטוח. אנו דואגים לאתגר את חברת הביטוח בפרשנות הפוליסה ותחולת הכיסוי, מעניקים ייעוץ שוטף ללקוחותינו באסטרטגיה המומלצת בניהול המו"מ ואף עורכים חוות דעת מקדימה בנוגע לסיכויי התביעה.

ניהול סיכונים וייעוץ ביטוח

אנו מעניקים ליווי שוטף ללקוחותינו, בניהול סיכוני העסק וכן, וייעוץ ביטוח. למומחי למדא ניסיון עשיר בבחינה ובניית מערכי ביטוח בינלאומיים.

מומחי למדא מעניקים:

בדיקת נאותות שנתית של המערך הביטוחי.

התאמת מלל הפוליסה לכיסוי הסיכונים העסקיים.

בחינת החשיפות של שרשרת האספקה.

ליווי נכון של הלקוח במילוי הטפסים והעברת החומר הנדרש לחברות הביטוח בעת קבלת הצעת המחיר.

מתן הערות לסעיפי הביטוח הדרושים בעת ההתקשרות המסחרית, סיוע במו"מ המסחרי בנוגע לדרישות הביטוח השונות.

מודל למדא תכנון פיננסי-פנסיוני

ל

לומדים

בשלב הראשון נבצע איסוף של הנתונים מאתרי משרד האוצר
והמסלקה הפנסיונית על מנת ללמוד ולהכיר את התיק האישי שלכם.

מ

מנתחים

בשלב השני נבצע ניתוח מקיף של התיק באמצעות תוכנות וכלים ייחודיים. את כלל הנתונים נציג לכם בפגישה אישית בה נבצע התאמה של התיק לצרכי התא המשפחתי האישי שלכם.

ד

דואגים

בשלב השלישי נדאג לבצע את כלל השינויים מול בתי ההשקעות, חברות הביטוח ונותני השירותים שלנו.

א

איתכם

לאחר שנסיים את התהליך נזכיר לכם שאנו איתכם לאורך כל הדרך ונשמח לעזור ולענות על כל שאלה שתעלה. מדי שנה נבצע פגישה תקופתיות בה נסקור וננתח את התיק ונבצע התאמות נוספות במידת הצורך.

תכנון פרישה

בשנים האחרונות התחום הפנסיוני עובר שינויים רגולטוריים רבים, כיום תכנון פרישה נכון ישלב חיבור בין מוצר פנסיוני נכון, תכנון פיננסי מקיף  וזאת במקביל לתכנון מס הנכון ביותר. כאשר מתקרבים לגיל הפרישה שומעים רבות מושגים רבים כמו תיקון 190, קיבוע זכויות, פריסת מס תקרת פטור ועוד מושגים רבים אשר רובנו לא הכרנו.

רובנו לא יודעים שתכנון פרישה נכון מתחיל שנים רבות לפני הפרישה, שכן במהלך חיי העבודה אנו חווים אירועים רבים אשר ישפיעו בעתיד על קצבת הזקנה שלנו . לכן אין להתעורר בגיל הפרישה ולסמוך על גורמים אחרים ש"ידאגו לנו".

בין האותיות

  • טרם יציאה לפנסיה וקבלת קצבת זקנה על הפורש להגיש טופס קיבוע זכויות לפקיד שומה, טופס זה יקבע את הזכויות השמורות לפורש בעת קבלת קצבת זקנה. 
  • משיכת כספי פיצוים עד 32 שנים טרם פרישת העמית תפגע בזכויות העמית בעת הפרישה.
  • למרות שגיל הפרישה המוצהר לגברים הינו 67 ו-62 לנשים ניתן להתחיל לקבל קצבת זקנה ממכשיר פנסיוני החל מגיל 60.
  • כאשר מדובר בקרן פנסיה חדשה העמית יוכל לדרוש לקבל את קצבת הזקנה מכל גוף פנסיוני והוא איננו מחויב לקרן הפנסיה אשר בה חסך לאורך שנים.

הטיפים של מומחי למדא

  • יציאה לפרישה היא אירוע חשוב בחיי העמית, כיום ישנה תחרות גדולה בין הגופים וניתן לבצע ניוד בין קרנות הפנסיה טרם פרישת העמית בצורה קלה ופשוטה. אנו ממליצים להתייעץ עם בעל רישיון פנסיוני טרם חתימה על מסמכי קבלת קצבה.
  • טרם חתימה על מסמכי קבלת קצבה יש לבדוק בצורה קפדנית את התנאים למקרה פטירה של העמית ומה יהיו זכויות השארים/מוטבים חלילה במקרה פטירה.
  • יש לבחון בקפידה משיכה מכל מוצר פנסיוני לרבות קרן השתלמות בעת היציאה לפרישה, שכן משיכה ממוצרים קיימים ישנים יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך בחלק גדול מהמקרים.

החזרי מס

מדי חודש בחודשו אנו משלמים מיסוי על ההכנסות שלנו בין אם אנו שכירים ,עצמאים או גמלאים.

היה ולא ביצעתם בדיקת החזרי מס בשנים האחרונות אנו ממליצים  לבצע בדיקה מקיפה על מנת לבדוק זכאות להחזרי מס והטבות מס. 

בין האוכלוסיות אשר זכאיות להחזרי מס נמנים עצמאים, שכירים אשר לא עבדו ברצף ב-7 השנים האחרונות /בעלי הכנסה משתנה, אזרחים אשר ביצעו הפקדות/ משיכות למוצרים פנסיונים, משקיעים בשוק ההון, גמלאים אשר לא מימשו את כלל הטבות המס שלהם (כמו לדוגמא הטבה לפי ס' 125 ד' לפקודת מס הכנסה).

נשמח לעמוד לשירותכם לצורך בחינת התיק האישי שלכם וליווי תהליך מול פקיד שומה לצורך קבלת הטבות והחזרי מס.

ייעוץ משכנתאות

בין אם אתם נמצאים לפני רכישת הנכס הראשון או השני בחייכם או מעוניינים במחזור המשכנתא שלכם לצורך הקטנת רכיב הריבית בתוכנית אנו מזמינים אותכם לפנות אלינו לבדיקת תיק המשכנתא.

עקב רפורמות ושינוים רבים בשנים האחרונות ניתן לצמצם את רכיב הריבית ואף להתאים את תוכנית ההחזרים באופן אישי לצרכים האישים של משק הבית.

כמו כן בבדיקה נבחן את כלל תיק האשראי ונציע חלופות עבור הלוואות נוספות ככל שקיימות וזאת במטרה לצמצם את תשלום הריבית החודשי ולייצר פריסה חכמה ונוחה של תיק האשראי .

נשמח לעמוד לשירותכם לצורך בחינת תיק המשכנתא וליווי התהליך מול הבנקים והגופים המוסדיים.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן